Zakończono pierwszy etap remontu i modernizacji domku myśliwskiego w Szczawnicy przy ulicy Kunie. Wykonano prace porządkowe na działce tj. wywóz kamieni i zbędnych elementów celem niwelacji terenu. Zamontowano dwie metalowe bramy wjazdowe na działkę od strony południowej i północnej.
Przeprowadzono czyszczenie dachu z rdzy i pomalowano go w kolorze czarnym oraz wykonano metalowe okucie komina. Zamontowano nowe rynny oraz pomalowano na zewnątrz drewniane ściany nośne.
Celem wyeliminowania strat ciepła wymieniono stolarkę okienną i drzwiową – zamontowano stolarkę plastikową trzyszybową. Wykonano nowa instalację CO i CWU (ogrzewanie podłogowe, piec na pellet) . Ponadto ocieplono podłogę warstwą 10 cm styropianu na której wykonano betonową wylewką i położono płytki ceramiczne.
Opisane prace wykonane zostały przez członków, rezydentów i stażystów Naszego Koła. Zarząd Koła składa podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w wykonanie opisanych czynności.














